SmartOpt üyesi olmak
Dünyanın en büyük kuruluşlarının çoğu, kritik iş uygulamaları için SmartOpt’un araçlarını kullanıyor.

Her zaman, hizmet verdiğimiz çevrimiçi dünyayı yaşayan ve nefes alan tutkulu, yetenekli, küresel düşünen düşünürler ve yapıcılar arıyoruz. Teknik inovasyonla çok ilgiliyiz, ancak günün sonunda amacımız, ilgili herkes için finansal başarı. SmartOpt’ta kariyerinizi uzman veya lider olarak ilerleyebilirsiniz.

SmartOpt, girişimcilik hissini sahiplenme ve büyüme fırsatlarını hissetmek isteyenler için çalışılacak en iyi yerlerden biridir.

Bizden biriyseniz, lütfen iş başvurunuzu gönderin! Ve başka birini tanıyorsanız, lütfen kişiyi bizimle iletişime geçmeye teşvik edin.

Stajlar
Geleceğimiz senin gibi yetenekli öğrencilere bağlı. Ocak-Haziran ve Temmuz-Aralık arasında yılda 2 kere yaklaşık 6 ay boyunca staj imkanı sunuyoruz. Bu linkte yayınlanan staj duyurularımızı takip edebilirsiniz ve bu programa katılmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. Yazılım alanında kariyer yapmak isteyen, yeni mezunlar veya üniversitelerde son sınıf öğrencileri olan, ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip ve öz disiplinli adaylarla buluşuyoruz. Bu program adayların SmartOpt ile tanışmalarını sağlar. Buna ek olarak, başarılı bir performans sergileyen adaylar iş yürütücü olarak bize katılabilirler.

Deneyimli Uzmanlar
Kariyerinizi başlatın ve harika bir yazılım şirketi ile izinizi bırakın. Uzmanlıklarınızı ve fikirlerinizi, şirketlerin nasıl iş yaptığını tanımlamamıza yardımcı olmak için kullanın ve yeniden yaratma ile deneyimnin yaratıcı kültürün bir parçası olduğu bir ekibe katılın.

Kariyer
Çığır açan fikirleri hayal etmeyi ve onları gerçeğe dönüştürmeyi seven bir topluluğa katılacaksınız.